شهید و شهادت
خانه / اسلایدشو / مراسم جلسه هفتگی زیارت عاشورا و مداحی در جوار شهدای گمنام مورخ ۱۳۹۵/۲/۱۶
مراسم جلسه هفتگی زیارت عاشورا و مداحی در جوار شهدای گمنام مورخ ۱۳۹۵/۲/۱۶

مراسم جلسه هفتگی زیارت عاشورا و مداحی در جوار شهدای گمنام مورخ ۱۳۹۵/۲/۱۶

خالصانه آمده‌ایم تا زیارتتان کنیم و با دل‌های خسته اما امیدوار، خدا را در این مکان اهورایی با بغض‌های شکسته فرا بخوانیم و بگوییم که شهدا! ما شما را فراموش نکرده‌ایم… اصلاً مگر حماسه، شهادت، هویزه، طلائیه، بستان، صدای غرش توپ‌ها، حسین فهمیده‌ها و باکری‌ها، چمران‌ها، آوینی‌ها و … فراموش شدنی هستند؟

نه، ما آمدیم تا بگوییم که شما در روح و باطن ما جای دارید. آمده‌ایم تا بگوییم هان ای عاشوراییان! عاشورایی دیگر در پیش است. آمده ایم تا هوار بزنیم: های ای شهدا، راه شما، اندیشه شما و تفکر شما در روح و روان جامعه ایرانی جای دارد.

ای شهدای گمنام و ای غلطیده‌شدگان در سرب‌های سرد و سنگین که به عشق مام میهن و انقلاب و اسلام، سر بر سودای عشق گذاشتید.. اینجا کجاست؟ ما کیستیم… شما که بودید؟ و کجایید؟ بر مزار کدامتان بگرییم که بغض امان نمی‌دهد، بگرییم، گریه مگر دوا کند … می‌گرییم اما زهی تاسف که گریه نیز دوا نمی‌کند … کاش که در ِشهادت باز بود و …

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

بسم رب الشهدا

سلامی به بلندای آسمان هفت پیکرو روشنایی سپیده دم..یاران عشق سلام..

دوباره حال بر آن شد که باری دگر در خدمت شما عزیزان و دوستداران مهر و محبت باشیم..

در برنامه هیئت شهدای گمنام شهرک شهید محلاتی ” رحمت الله علیه ”  این هفته برنامه سخنرانی و مداحی در جوار شهدای گمناممان با حال و هوای عید مبعث عجین شده بود..

در ابتدای مراسم قرآن با صوتی دلنشین در فضای معنوی مراسم برگزار شد و سژس حجت السلام والمسلمین……به بیان خصوصیات ژیامبر و گفتن چندی احام ما را به فیض رساندند و پس از ایشان کربلایی……..با مدحی دل نواز به قرائت زیارت عاشورا پرداختند و در نهایت نماز جماعت برگزار شد..

امید است که بتوانیم با دعا و کمک شما عزیزان در این راه کمک حال امام عصر ارواحنا فداح و شهدای عزیزمان باشیم..

یاحق…باحق…تاحق…

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.