شهید و شهادت
خانه / مذهبی / معجزه قرآنی / شکست دانشمندان در برابر مورچه ها
معجزه قرآنی / شکست دانشمندان در برابر مورچه ها

معجزه قرآنی / شکست دانشمندان در برابر مورچه ها

تعدادی از دانشمندان جمع شدند تا با تحقیق در متن قرآن ؛ خطا و اشتباهی در آن بیابند و به این ترتیب قرآن را رد کنند !!!!
لذا بسیار در متن قرآن و کلمات آن دقت کردند تا اینکه به این آیه رسیدند که در مورد داستان حضرت سلیمان است که وقتی مورچه ای لشکر حضرت سلیمان را می بیند به سایر مورچه ها می گوید :

پناه بگیرید تا لشکر سلیمان شما را خرد نکنند ( لایحطمنکم )

درحالی که ، این کلمه با مصدر ( تحطیم = خرد شدن شیشه ) در زبان عربی فقط در مورد شیشه به کار می رود اما مورچه ها آن را درباره ی خود بکار برده اند !!!!

پس این اشکالی است که می توان به متن قرآن گرفت !! ، بعد از آن یک دانشمند استرالیایی در تحقیقات علمی خود کشف کرد که : بیش از 75 درصد از غشای خارجی بدن مورچه ها را شیشه تشکیل می دهد و با کشف این معجزه ی قرآن بلافاصله به اسلام ایمان آورد و مسلمان شدنش را اعلام نمود .

۲ نظر

  1. یادآوری می شود مطلب که تحت عنوان “معجزه قرآنی / شکست دانشمندان در برابر مورچه ها” دراین سایت و اینترنت منتشر شده خرافه ای همچون خرافه ازدواج حضرت قاسم در کربلا بیش نیست و هرچه اسلام ضربه خورد از این ندانم کاری ها بود آنجا که خلیفه غصبی با همین ندانم کاری مردم جای امام علی نشست آیا بهتر نیست معجزه اصلی قرآن در آیات ۲۳ و ۲۴ سوره بقره را رها کرده و خرافه گویی کنیم خوب است که اینترنت در دسترس شماست با یک تحقیق ساده می شه فهمید که کلسیم موجود در بدن مورچه همچون کلسیم بدن ما بصورت درصدی پایین از بدن مورچه است نه ۷۰ درصد و اینکه در آیه مذکور که حتی عرضه ذکر آن را نداشتید چون حتی سواد قرآن را هم ندارید ضمن اطلاع شمای بی سواد، آیه مذکور هم آیه ۱۸ سوره نمل است بدانید که این فعل با معانی دیگری هم بکار می رود و درسخن آخر عرض کنم که شما اگر راست گوی هستید نام دانشمند و دانشگاه و دستاورد های ایشان را نشان دهید امسال سال ۲۰۱۵ است نه سال زمان نمرود.

  2. با سلام
    ضمن احترام به شما مخاطب محترم
    همنطور که مطلع هستید این مطلب در سرتاسر افضای اینترنت در سایت های مختلف درج شده و مدت زمان بسیاری از آن گذشته است .
    این سایت هم مانند بقیه سایت ها فقط به بازنشر آن اقدام نموده است .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.